|

FEMEN показали журналу loaded вареники (фото)

Свершилось! Четыре красавицы из самой популярной женской организации Украины FEMEN впервые снялись для страниц мужского журнала.

Александра, Инна, Юлия и Ксения продемонстрировали вареники в февральском номере loaded. Чтобы реализовать задуманное представителям журнала всего лишь понадобилось налепить миску вареников с вишнями и угостить ими девчонок.

Реализация этого неоднозначного проекта лежала на плечах популярного фотографа Александра Жадана.

FEMEN показали журналу loaded вареники

FEMEN показали журналу loaded вареники

FEMEN показали журналу loaded вареники

FEMEN показали журналу loaded вареники

l: Дівчата, яке серйозне питання вам вдалося вирішити з допомогою оголених грудей?
F: У всьому світі про українок заговорили як про дівчат, що протестують.

l: Розкажіть детально про свою першу акцію…
F: Свою першу акцію ми влаштували влітку 2008 року під гаслом: «Якщо нема води у крані, значить миюсь на Майдані». Усі дівчата, які зібралися, полізли в одязі у воду. Все це було схоже на еротичне прийняття ванни. Тільки уяви – багато дівчат, мокрі майки, прозорі топіки на голе тіло і багато піни…

l: Як ви думаєте, Україна сьогодні в моді? Що взагалі сьогодні знають про Україну в світі?
F: Україна сьогодні в моді, а точніше – українські «Феми». Більшість найвпливовіших світових ЗМІ сьогодні говорять про FEMEN, як про якесь абсолютно нове явище. Ось зовсім нещодавно ми повернулися з Варшави, де провели досить успішну акцію. Отже, як бачиш, починаємо експансію на Захід. Також ми першими зробили модним таке поєднання, як красиве тіло, джинси та український вінок, які прийшли на зміну вишиванкам і шароварам. До речі, радимо роздягатися й носити вінки, навіть чолов’ягам.

l: Хто стоїть за створенням усіх ваших протестів та мітингів?
F: Наш колектив, а хто ж іще? Усі ми – люди творчі, з фантазією, хтось торкнеться дріб’язкової ідеї, а під вечір з неї виростає геніальна акція, яка наступного дня може змінити нашу країну.

Среди других тем февраля – эксклюзивное интервью с Timati. Специально для loaded, российский рэпер представил свой новый трек «I’m On You», в котором вместе с ним спел сам P.Diddy. До Timati он не работал ни с одним из европейских артистов, только с американцами… В другом материале журналист loaded застал самого строгого судью шоу «Україна Має Таланти» Влада Яму во время доработки дрифтовой тачки.

В февральском номере loaded продолжает знакомить читателей с экстремальным отдыхом. С лучшими сноубордистами Европы мы обсудили зимнюю моду, а также на знойном побережье Египта разузнали все, что нужно про акул, разбушевавшихся этой зимой на Красном море.

Читай в феврале самый заряженный журнал loaded!

Источник: http://www.loaded.in.ua/