15 апреля 2021

ГАЙДАМАКИ отримали перший «Золотий диск»

Альбом-книжка «Voo Voo ї Haydamaky», створений та виданий у Польщі, став абсолютним бестселером у своєму стилі. ГАЙДАМАКИ отримали нагороду – іменні «Золоті диски». Відомий джазовий журналіст Олексій Коган привітав музикантів в Україні, у прямому ефірі «Сніданку з 1+1».

Зважаючи на динаміку, 2011-й має стати роком видання п’ятого сольного альбому ГАЙДАМАКІВ. Робота над ним триває – непередбачувана і натхненна. Одні з пісень, вже граних на концертах, шліфуються та набувають ідеального змісту, інші змінються докорінно через раптові ідеї та відкриття. Саме на «Сніданку» вперше прозвучала вже знана пісня «Ворота» з іншим текстом та назвою. На початку року за досить короткий час, коли плей-ліст альбому вже був складений, народилося п?ять зовсім нових пісень. Вони дуже різні, та однаково мають шанси також увійти до нової ГАЙДАМАЦЬКОЇ платівки.

ГАЙДАМАКИ

ГАЙДАМАКИ

ГАЙДАМАКИ

Альбом ГАЙДАМАКІВ та грандів польської інтелектуальної музики «Voo Voo» лауреат премії «Wirtualne Gesle» і номінант польського «Grammy» – премії «Fryderyc Awards». Восени вийшов DVD, також у вигляді книжки – запис концерту у сучасному центрі загальнопольського радіо «Roxy FM», схожому на космічну станцію. Це був «Найменший концерт світу» – проект есклюзивних концертів відомих польських та світових гуртів, можливість потрапити на які отримують лише 20 щасливчиків. СD і DVD можна придбати у Польщі, залишити замовлення на офіційній сторінці ГАЙДАМАКІВ у «Facebook», або отримати в подарунок у ефірах на ТБ.

Добавить комментарий