5 марта 2021

Дипломатична війна триває: Росія відповідає США

Дипломатична війна триває У Росії різко відреагували на висловлювання державного секретаря США Джона Керрі щодо ситуації в Україні. У заяві російського МЗС, яке опубліковано на сайті відомства, йдеться, що погрози на адресу Російської Федерації з боку Заходу неприпустимі, — повідомляє видання Rivnist.in.ua.

У міністерстві заявили, що Керрі навіть не спробував розібратися в тих процесах, які відбуваються в суспільстві та політиці України, тому він не в змозі об’єктивно оцінити ситуацію. У Росії стверджують, що владу в Києві захопили радикали і екстремісти, а представник США хоче покарати не винних в перевороті, а Російську Федерацію.

У відомстві кажуть, що Сполучені Штати закривали очі на безлади, які влаштовували бойовики на Євромайдані, русофобію і антисемітизм. Саме такі явища, на думку російської сторони, поширюються в Україні.

Крім того, в Росії продовжують говорити про те, що нова влада в Києві порушила всі умови Угоди, підписаної з Віктором Януковичем 21 лютого, під яким свої підписи поставили і спостерігачі з європейських країн. Нове українське керівництво, за словами російської сторони, оголосило війну російській мові і всьому, що має відношення до Росії.

У різкій заяві міністерства підкреслюється, що для Росії Україна залишається братською країною, з якою вони пов’язані історично, а от для Заходу вона є лише об’єктом геополітичної гри. Москва виступає за мирне врегулювання ситуації і нормалізацію обстановки в Україні.

Нагадаємо, державний секретар США Джон Керрі заявляв про те, що через агресивні дії Росії на території України світова спільнота може вдатися до жорстких заходів щодо Москви і навіть до повної економічної ізоляції Російської Федерації.

Добавить комментарий