|

«Х-фактор-5»: у четвертому ефірі з шоу пішли відразу двоє конкурсантів

Санта Данелевіча За результатами глядацького голосування з проекту вибули підопічні Дорна і Кондратюка.

Четвертий прямий ефір п’ятого сезону шоу «Х-фактор» (СТБ), в якому взяли участь 9 конкурсантів, відбувся 29 листопада. Учасники виконували пісні під супровід живого оркестру Unity.

Відкривали програму Ельдар, Станіслав і Сергій із тріо «Екстрім»: хлопці виконали «Богемська рапсодія» групи Queen, написану Фредді Меркьюрі. Зал буквально вибухнув оваціями, а всі судді вперше за чотири прямих ефіри аплодували стоячи.

Санта Данелевіча виконала пісню канадської виконавиці Аланіс Моріссетт Uninvited («Незваний»). На запитання ведучої «Х-фактора» Оксани Марченко, що для неї було найскладнішим при підготовці цього номера, Санта відповіла: «Витягнути чертівщінку з себе». І їй це вдалося: дівчина заспівала чарівно і впевнено, і удостоїлася похвали від всіх суддів.

Олесі Матаковій дісталася пісня американської співачки Дженніфер Хадсон One Night Only («Тільки одна ніч»). «Якби не Іра Василенко, ти була б моєю фавориткою. Але я — однолюб», — сказав Олесеві Ігор Кондратюк. Втім, всі судді зазначили, що Матакова не захопила їх своїм виконанням. Іван Дорн і зовсім сказав, що незадоволений її виступом сьогодні.

Влад Павлюк виконав пісню «Музикант» Костянтина Нікольського. Судді не дуже добре оцінили виступ Влада, пославшись на те, що, швидше за все, пісня «Музикант» йому просто не підходить.

Валерія Симулик заспівала композицію Start A Fire Діляри Кязімової, яка з цією піснею представляла Азербайджан на конкурсі пісні «Євробачення — 2014». Лера цього вечора теж отримала порцію критики, мовляв, співала так, що не зачепило. Але Дорн заступився за Симулик як слід. «Тут можна було вже навіть і не співати, досить вже однієї усмішки», — резюмував він.

Кирило Каплуновський представив пісню Марка Ентоні My Baby You. «Дуже добре, Кирило, отримуй сьогодні п’ятірку», — зазначив Дорн. «Ти один з тих, хто йде вгору, — додав Кондратюк. Катамадзе ж просто зізналася Каплуновському в любові: «Кирило, я тебе люблю!», — Сказала Ніно своєму підопічному.

Влад Ульянич, якому в попередніх ефірах, бувало, діставалося від Дорна, цього разу вирішив ризикнути і виконав його композицію «Ненавиджу». «1: 0! Це було круто! — Зазначив Ваня.

Дмитро Бабак заспівав пісню Мішеля Леграна Les Moulins французькою мовою. «Ось, що тобі потрібно було співати — про любов! — Сказав Дорн. — Круто співаєш!» Так що Діму назвали найбільшим романтиком на проекті.

Завершувала виступи учасників Ірина Василенко з піснею Halo Бейонсе. Іра, як завжди, зарядила всіх своєю енергетикою і відмінно переспівала Бейонсе. Як зазначили судді, крилато!

Але на результати голосування коментарі та враження суддів, на щастя чи на жаль, не впливають. Претендентами на виліт в цьому ефірі виявилися Санта Данелевіча, Олеся Матакова і Влад Ульянич.

За результатами глядацького голосування найменшу кількість голосів в четвертому прямому ефірі «Х-фактора-5» набрала підопічна Івана Дорна — Санта Данелевіча. Вона першою покинула шоу.

Ще однією підопічною Івана Дорна Олесі Матаковій і підопічному Ігоря Кондратюка Владу Ульянич довелося виконувати «пісню за життя», після чого глядачам цього вечора дали право ще раз вирішити, хто покине шоу, а хто пройде в п’ятий прямий ефір. На жаль, пройти випробування перед телеглядачами не вдалося Владу Ульянич — він покинув шоу слідом за Сантою.