|

«Х-фактор-5»: останні дні до назви переможця. Подробиці ефіру від 20 грудня

Кирило Каплуновський Сьомий прямий ефір шоу виявився дуже хвилюючим і непрогнозованим.

Сьомий прямий ефір п’ятого сезону шоу «Х-фактор» (СТБ), в якому взяли участь троє найсильніших виконавців — тріо «Екстрім», Дмитро Бабак і Кирило Каплуновський, — відбувся 20 грудня. У великому фіналі учасникам довелося пройти потрійне випробування.

На початку конкурсанти виконували пісню, з якою вони вперше вийшли на сцену «Х-фактора-5». Тріо «Екстрім» підкорювали телеглядачів піснею «Get lucky» французького дуету Daft Punk. Діма Бабак виконав пісню «J’ai peur» з мюзиклу «Ромео і Джульєтта». А Кирило Каплуновський — «Le bien qui fait mal» з рок-опери «Моцарт»

Потім телеглядачі насолоджувались співом учасників в дуеті із зіркою.

Ельдар, Станіслав і Сергій з «Екстріму» разом з Олегом Скрипкою влаштували запальні танці під пісню «Весна». Дмитро Бабак і Сара Коннор заспівали композицію «Just one last dance». Кирило Каплуновський виступав у дуеті з Гару: вони виконали композицію «Jetem».

Завершальним етапом сьомого ефіру стало виконання учасниками композицій, які, на думку їхніх продюсерів, повинні були вивести їх в суперфінал.

Кирило Каплуновський і Ніно Катамадзе обрали пісню «Я буду завжди з тобою» Леоніда Агутіна. Діма Бабак виконав «Молитву» Булата Окуджави. «Екстрім» та Сергій Сосєдов зробили ставку на «The show must go on» групи Queen.

Фінал шоу виявився дуже хвилюючим і непередбачуваним. За результатами глядацького голосування найменшу кількість голосів у сьомому прямому ефірі «Х-фактора-5» набрав Кирило Каплуновський — він і покинув проект.

Суперфіналістами п’ятого сезону шоу «Х-фактор» стали тріо «Екстрім» і Діма Бабак. Голосування (допускається тільки один дзвінок і одна sms з одного номера) за них буде тривати весь тиждень — до 27 грудня. Переможця проекту назвуть наступної суботи під час гала-концерту, в якому виступлять всі 12 найсильніших учасників сезону.

За матеріалами: http://www.rivnist.in.ua/news/2014/12/21/8148

Статьи по теме