11 августа 2020

Готуємось до літа: вибираємо взуття

вибираємо взуттяВсі ми чекаємо настання теплої погоди. Набридла холодна зима, хочеться швидше тепла, скинути з себе теплий одяг і одягнути легкі маєчки, шортики та спіднички. І, звичайно ж, вже зараз ми починаємо замислюватися про літнє взуття. А це питання не самої останньої важливості. До його вибору варто підійти відповідально.

Різноманітність моделей і цін

Дефіциту у виборі взуття на літній сезон сьогодні немає. Навпаки, не встигнеш зайти в магазин, як очі розбігаються. Однак, вибирати літнє взуття слід також за правилами, адже є безліч нюансів, при цьому, не тільки стосовно моделі, але і відносно ціни. А ціни на літнє взуття відрізняються доволі суттєво, наприклад на сайті одного з найбільш популярного в Україні інтернет-магазину «Розетка» на сторінці літнє взуття http://rozetka.com.ua/allshoes/p69-18422/ ціни починаються з позначки 499 а закінчуються в межах 2 тисяч грн. Тому, як бачимо, ціни різняться в рази і на це також варто звертати увагу при виборі літнього взуття, орієнтуюсь на свої фінансові можливості.

Якщо врахувати, що літнє взуття носиться, як правило, весь сезон, і майже не знімається з ніг, то при її виборі слід дотримуватись певних правил:

1. Краще йти в магазин за взуттям після обіду, так як у другій половині дня наші ноги набрякають, тоді ви в будь-який час доби з легкістю зможете взутися і не відчувати дискомфорту.

2. Слід звернути увагу на те, яким маркуванням розміру взуття використовує фірма, яку ви обираєте, так як в різних країнах вона відрізняється, і якщо ви просите продавця принести вам певний розмір, то слід уточнити з приводу його маркування заздалегідь.

3. При примірці пари необхідно її здійснювати на обидві ноги, так як права і ліва стопа в більшості випадків у людей відрізняються.

4. Звичайно ж, взуття не повинно тиснути, але й також не повинне бути дуже вільним на нозі, адже надалі воно буде ще більше розтоптана і ходити ви просто не зможете.

Як вибирають взуття жінки?

Для жінок літнє взуття, як і будь-яка інша, повинна відповідати трьом основним критеріям:

— Практичність;
— Краса;
— Зручність.

Якщо ви працюєте в офісі, то необхідно, в першу чергу, слідувати дрес-коду, але при цьому немає необхідності затискати себе в рамки, адже класичним човникам можна віддати перевагу босоніжкам закритого типу.

Вибір літнього взуття для чоловіків

Літнє взуття для чоловіків відрізняється таким же різноманіттям, як і жіноче. І якщо сильна стать просто не знає, чим відрізняється один вид взуття від іншого, то це не означає, що відмінностей немає.

Треба вибирати у відповідності зі статусом, з роботою і з метою носіння. Тоді проблем не буде, а вибрати буде легко. Молоді чоловіки віддають перевагу літом взуттю спортивного плану. Кросівки мають також відмінності, вони можуть для щоденного використання, або для вузько спеціалізації, наприклад для марафонського бігу. В тому самому магазині «Розетка» http://rozetka.com.ua/allshoes/p67-18436/ кросівки поділяються на категорії, чоловічі та жіночі, для дівчаток та для хлопців, і їх ціна починається з позначки 631 грн.

Взуття на всі випадки

Найбільшою різноманітністю відрізняється такий вид взуття, як туфлі, які можуть підійти всім і за будь-яких обставин. Саме по собі — це взуття, яке має каблук, а його висота зазвичай досягає щиколотки. Таке взуття можуть додати вашій нозі легкість, витонченість, красу. Найголовніше — правильно його підібрати, так щоб вам у ньому було зручно.

Добавить комментарий