9 декабря 2024

Як захистити свою квартиру. Вибираємо охоронну сигналізацію

Вибираємо охоронну сигналізацію Мій дім — моя фортеця. Ця народна мудрість і в наші дні не втратила актуальності. Правда, оберігати своє помешкання — непросте завдання, що вимагає капіталовкладень. Навіть на найдосконаліші системи, новітні замки і сейфи зловмисники оперативно підбирають засоби для відмикання.

Більше того, існує думка, що чим більш дорога система запорів, тим більше вона приманює квартирних злодіїв: значить, в будинку є що ховати. Скептики залякують тим, що ніколи не можна повністю убезпечити своє майно. Якби це було правдою, то більшості би довелося все найцінніше носити завжди з собою, або здати цінності в банк на зберігання. Але це зовсім не обов’язково, адже є один простий вихід — поставити сигналізацію.

Види систем охоронної сигналізації

Для того, щоб під час відпустки спати спокійно, а робочі дні проходили продуктивно, потрібно вивчити системи охоронної сигналізації і вибрати вид, який найбільш підходить для Ваших цілей. Всього різновидів охоронних систем три:
сигналізація на пульті
автоматичний дозвон
автономна сигналізація

Скільки коштують охоронні сигналізації в Україні можна подивитись на сторінці.

Як вибрати систему охоронної сигналізації

Одним з основних факторів вибору тієї чи іншої системи охоронної сигналізації є ціна. Залежно від можливостей гаманця, можна захистити свій будинок одним з трьох способів. Самим бюджетним варіантом є автономна охоронна сигналізація. При спробі несанкціонованого проникнення лунає звук сирени, який повинен налякати зловмисників. Якщо будинок поставлений під охорону, то установка охоронної сигналізації автономного типу виправдана. Якщо ж ні, то у цього виду існує кілька мінусів — зловмисники відразу можуть розбити базу, і ніякого шуму не буде, а також є ймовірність помилкового спрацьовування сирени, це може сильно розлютити сусідів.

Трохи дорожче буде сигналізація з автоматичним дозвоном. Злодії проникають в будинок, а система висилає на номери з бази повідомлення про злом. Одночасно надходить сигнал в органи безпеки. Мінус такої системи: вона працює від телефонного дроту, який «домушники» можуть перерізати — тоді ніякого повідомлення не надійде.

Найбільш витратна система безпеки, але при цьому найнадійніша — сигналізація на пульті. З охоронною службою, найближчої до будинку, укладається договір, і при зломі на пульт цій службі відразу надходить повідомлення. Також служба отримає повідомлення про те, що пошкоджена телефонна лінія, по якій надходить сигнал. У разі НП наряд зобов’язаний тут же виїхати, щоб перевірити безпеку довіреної квартири.

Вибравши один з видів охоронної сигналізації, можна вести спокійне і безпечне життя. Але також треба і самим дотримуватися деяких правил: не можна залишати ключі малознайомим людям, говорити код від сигналізації при сторонніх, варто строго заборонити дітям ділитися особистою інформацією.