|

Секс-шоп та жіночі сексуальні фантазії

Секс-шоп Сексуальні фантазії жінки не обмежуються одним походом в секс шоп і рольовими іграми з батогом, адже від цього всіх давно нудить, за що спасибі «50 відтінкам сірого». Однак є серед жіночих сексуальних мрій і ті, що вже стали своєрідною класикою в нашій уяві.

Так склалося, що чоловічі сексуальні фантазії обговорюють набагато частіше, ніж жіночі. Ми всі чули про звабливих медсестер, сексі з двома дівчатами і інших мріях протилежної статі. Але зараз настав час зрозуміти, чого ж хочуть в ліжку жінки, про що марять ночами, але не завжди зізнаються в цьому своїм партнерам.

Жіночі сексуальні фантазії: пов’язана заручниця. Деяким жінкам подобається, коли їх дії обмежують, тим самим демонструючи, що вони повністю у владі чоловіка. Комусь навіть хочеться пограти в «стокгольмський синдром», ставши заручницею, яка закохується в лиходія. Ігри в домінування чи підпорядкування подобаються і чоловікам, так що цю фантазію можна вважати універсальною.

Жіночі сексуальні фантазії: очі не бачать, тіло відчуває. Жінки мріють про секс із зав’язаними очима, коли хочуть повністю віддатися почуттям і випробувати оргазм на іншому рівні, зосередившись виключно на дотиках. У таких фантазіях теж є частка підпорядкування, адже з закритими очима жінка хоче повністю покластися на чоловіка і його вміння доставити їй задоволення, вибираючи при цьому більш пасивну роль.

Жіночі сексуальні фантазії: секс з незнайомцем. Серед класичних жіночих фантазій секс з незнайомцем займає мало не лідируючі позиції. У цьому немає нічого дивного, адже хто з нас хоча б раз не мріяв про красивому хлопця, якого ми примітили в барі / на пляжі / на вечірці. Пристрасний секс з чоловіком, імені якого ти не знаєш, без пояснень і зобов’язань — ось одне з бажань, втілити в життя яке вистачає сміливості далеко не у всіх.

Жіночі сексуальні фантазії: врятуйте мене, пане. Так-так, думки про пожежників і сексуальних поліцейських теж виникають в нашій уяві. Словом, чоловік у формі, який приходить на допомогу (або ж навпаки хоче покарати) збуджує не на жарт. Забавно, що уявні рятівники часто постають перед нами з обличчям Райана Гослінга, Кіану Рівза, Райана Рейнольдса, Роберта Дауні молодшого та інших голлівудських красенів.

Жіночі сексуальні фантазії: секс з жінкою. У цьому зізнаються далеко не всі, але кожна третя жінка хоча б раз у житті замислювалася про лесбійській секс. І справа зовсім не в нетрадиційній орієнтації, а скоріше в цікавості і естетичному сприйнятті жіночого тіла, яке збуджує не тільки чоловіків. Крім того, у фантазіях секс з жінкою представляється набагато ніжніше, ніж з чоловіком, для якого не так вже й важливі попередні ласки.

Жіночі сексуальні фантазії: секс в публічному місці. Мигцем підслухані розповіді про секс в роздягальні або на задньому сидінні таксі деколи розбурхують жіночу свідомість. Бажання пізнати сексуальний екстрим і бути на волосині від того, що тебе знайдуть — чим не пригода, яка викликає захоплене збудження упереміш зі страхом.