15 января 2021

Як правильно вибрати фільтр для води під мийку з окремим краном

Як правильно вибрати фільтр для води під мийку з окремим краном Кожен день ми користуємося водою — вмиваємося, приймаємо душ, готуємо їжу… І кожен з нас прагне, щоб вода була чистішою і приємною на смак

Зараз своє визнання у споживачів заслужено завойовують фільтри під мийку з окремим краном, для прикладу, щоб ви зрозуміли що це – подивіться на сторінці виробника фільтрів для води АКВАФОР. У такої системи очищення води існує кілька переваг. Один з головних плюсів установки фільтрів під мийку з окремим краном — естетичне сприйняття. Фільтр прихований під мийкою, а значить ніщо не заважає під рукою, не займає таке дорогоцінне місце на кухонному столі, якого зазвичай катастрофічно не хватає і не залишається на виду.

Друга істотна перевага таких фільтрів — швидкість та якість очищення води. Вважається, що якість очищення води у таких систем краща, а швидкість очищення більша.

По-третє, з фільтрами під мийкою ви забудете, що пора міняти картридж — настільки рідко це доведеться робити.

Компанія «Аквафор» є одним з лідерів виробництва фільтрів для води та пропонує кілька варіантів для систем очищення води з окремим краном, які підійдуть для приміщень різного функціоналу.

Серія «Фаворит» одночасно відрізняється високою продуктивністю і невеликими розмірами. Така система очищення води підійде не тільки для квартири або заміського будинку, але і для приміщень громадського харчування, різних установ або центрів.

Серія «Тріо» має відразу декілька комплектацій залежно від функціоналу. Перш за все, це невелика і якісна система очищення води, яка здатна поміститися навіть у міні-кухні. Виходячи з ваших цілей, ви можете вибрати стандартну фільтрацію або фільтрацію для жорсткої води. Також передбачена комплектація «Тріо норма», яка призначена для видалення твердих домішок, і комплектація «ТріоНорма Пом’якшуючий» — така система фільтрації додатково до всього пом’якшує воду.

Сімейство фільтрів «Аквафор Кристал» унікальне тим, що очищає воду від бактерій без використання будь-яких протимікробних речовин. Очищення води від бактерій відбувається механічним шляхом завдяки новітній мембрані японського виробництва. Ще однією перевагою серії «Кристал» є зручність заміни картриджів — для цього вам знадобиться лише кілька секунд!