4 декабря 2020

Як вибрати годинник для дитини?

Як вибрати годинник для дитини? Часто батьки вважають, що маленькій дитині годинник поки ще не потрібен. Однак, саме в ранньому віці, коли малюк вбирає знання, як губка, його слід навчити не тільки визначати, а й раціонально розподіляти час. А, як показує педагогічний досвід, дітям важко засвоїти всі ці навички, поки у них немає особистого годинника. Як вибрати годинник для дитини, щоб він були зручним, корисним і безпечним — розповідає консультант інтернет-магазину «Мир Часов — mir-chasov.ks.ua».

В якості подарунка для малюка віком до 6 років підійдуть яскравий годинник в пластиковому або силіконовому корпусі. Другий варіант навіть кращий, оскільки силікон має більш приємну на дотик текстуру і не викликає алергії. Якщо ж корпус виготовлений з пластмаси, вона повинна бути неотруйною, якісною і досить міцною. Як правило, особливою міцністю відрізняються моделі від відомих виробників. При цьому корпус якісних моделей повинен бути зроблений так, щоб дитина при всьому бажанні не змогла його відкрити.

Дітям до 5 років більше підійде годинник з електронним дисплеєм, а від 5 років і старше — кварцові стрілочні моделі. У цьому віці і хлопчикам, і дівчаткам подобаються годинник з яскравим барвистим оформленням. Що стосується дизайну, то вам доведеться покластися на думку вашої дитини, так як носити цю приналежність буде все-таки вона. Більшість дитячих годинників оформлено арабськими цифрами. Моделі з маркерами замість цифр або римською нумерацією малюкові однозначно дарувати не варто.

А для першокласників і дітей молодшого шкільного віку будуть дуже актуальні годинники з додатковими функціями. Насамперед, це вбудований калькулятор, секундомір, таймер, і, звичайно ж, будильник. Ці опції допоможуть їм освоїтися з новим ритмом життя і звикнути вміло розподіляти, розписаний по хвилинах час. Не обов’язково дарувати дитині дорогий годинник, адже він може загубитися або його просто відберуть шкільні забіяки. Тим більше що багато відомих виробників випускають досить недорогі, але при цьому точні і дуже стильні годинники.

Якщо говорити про дизайн, то школярі частіше вибирають моделі в темному корпусі, а школярки — в рожевому, блакитному або зеленому. Дівчатка зазвичай намагаються підібрати годинник під наряди, які у них є в наявності, тому підхід тут повинен бути індивідуальним. Хорошим варіантом можуть стати годинник з набором змінних корпусів або браслетів. Та й хлопчаки люблять, щоб при покупці годинників з ними радилися, адже діти краще знають, що зараз носять їх однолітки.

Що стосується якості, то на ній ні в якому разі не можна економити. По-перше, зараз навіть маленькі діти легко відрізнять хорошу річ від того, що раніше називали ширвжитком. А по-друге, абияк зібраний годинник показуватиме неточне час, або ж зламається через кілька днів.

Перед покупкою потрібно уважно оглянути на предмет задирок і металевих виступів. Матеріал корпусу і ремінця не повинен видавати будь-якого запаху.

До речі, про вибір ремінця. Для дошкільника більш придатними будуть моделі на м’якому браслеті із застібкою, оскільки не всі малюки здатні навчитися швидко просовувати штир в дірочки. А починаючи з першого класу вже можна сміливо піднести учневі чи учениці годинник з тканинним або полімерним ремінцем. При цьому, купуючи годинник від хорошого виробника, ви гарантовано отримуєте високоякісний виріб.