|

Чому важливо подбати про здоров’ям спини завчасно

Чому важливо подбати про здоров'ям спини завчасно Глобалізація економічних процесів, все більше проникнення інтернету в наші будинки і можливість віддаленої роботи, коли ми вдома робимо або доробляємо те, що не встигли в офісі — все це відбивається на нашому здоров’ї. І позитивного тут, на жаль, не так вже й багато, а часом мінусів набагато більше. Через те, що ми, як правило, скорчившись, сидимо за комп’ютером іноді по 10-12 годин на день, страждає наша спина. Адже ми не тримаємо правильну поставу, відповідно правильний баланс розподілу навантажень не дотримується.

Придбати коректор постави, для прикладу тут https://diag.com.ua/domashnjaja-aptjechka/ortopjedija/korrjektory-osanki/, — це правильний, але лише перший крок до того, щоб приділити необхідну увагу своєму організму. Правильна постава допоможе нам зберегти відносно здорову спину, але одного коректора постави для цього недостатньо.

Потрібно взяти собі за правило робити вранці зарядку. Це призводить м’язи в тонус і не дає «костеніти» сполучній тканині в нашому хребті. Крім того, це допомагає зміцнити й інші м’язи, які допоможуть тримати в порядку і наші внутрішні органи, у тому числі і шлунково-кишкового тракту.

Дуже важливо розуміти, що в умовах сучасності також чимале значення має їжа і вода, які ми споживаємо. При сидячому способі життя їжі не повинно бути багато, вона повинна бути свіжа, якісна і не занадто калорійна. Якщо організм буде споживати більше калорій, ніж йому необхідно, це загрожує зайвою вагою та іншими проблемами, які, до речі, теж позначаться на хребті.

Однак починати треба не тільки з малого, але і з комплексного. Якщо ви відчуваєте, що ваша спина вже почала передавати вам «привіт», це означає, що діяти пора негайно. Адже такий нюанс, як захворювання хребта розвиваються непомітно, але коли проявляться — можуть призвести до вже незворотних наслідків. Коректор постави допоможе попередити негативні наслідки, до яких призводить сидячий і «комп’ютерний» спосіб життя.