|

Все для підтримки здоров’я в спеціалізованій мережі «Ваше здоров’я»

Ваше здоров’я Здоров’я пацієнтів — в їхніх руках, принаймні так стверджують лікарі. Але з цим складно погодитися! Крім безпосередньо призначених ліків і схеми прийому, способу життя та профілактики важливі й інші фактори. Зокрема, інструментарій для прискорення процесу одужання або моніторингу поточного стану.

Товари на сайті МЕД МАГАЗИН — це найширший перелік пристроїв для домашнього та професійного застосування. Частина устаткування допоможе впоратися з вимірами і відновленням після захворювань, а також підвищити ефективність призначень в домашніх умовах. Велика частина устаткування застосовна при реабілітації. Є товари для мам з дітьми, для тих, хто піклується про своє здоров’я та красу. Всього ж на сайті Мед Магазин представлено кілька тисяч товарних позицій, більшість з яких можна використовувати в домашніх умовах.

Відрізняє Мед-Магазин серед подібних не тільки величезний асортимент, найбільший в Україні, але й наявність мережі магазинів паралельно з інтернет-проектом. Реабілітація, допомога інвалідами, товари для мам і діток, вироби для ортопедії підбираються з особливою ретельністю. Є й цілий розділ товарів для відділень медичних установ, організацій.

Одночасно з асортиментом сайт Мед-Магазин і мережа «Ваше Здоров’я» забезпечують оптимальний сервіс. Швидка доставка, супровід при покупці, консультації фахівців-лікарів, підбір і навіть індивідуальне виконання замовлень дозволяють швидко вирішити проблеми і повернути здоров’я, відновитися після травм і серйозних хвороб.

Зверніть увагу, працює не тільки продаж, але і прокат техніки для реабілітації. Ви легко орендуєте на потрібний вам час як тростину або ходунки, так і повноцінну інвалідну коляску для комфорту пересування. Під замовлення виготовляються різні види взуття і устілок, а ортопедичний напрямок по праву може вважатися самим затребуваним для тих, кому не підходять «універсальні» вироби.

До послуг клієнтів — знання і досвід лікарів, фахівців різних профілів, які пропонуються безкоштовно. Майже десяток міст обслуговує мережа звичайних магазинів, а всім жителям інших міст і сіл доступне замовлення з доставкою будь-якої продукції. Будьте здорові — разом з «Вашим Здоров’ям»!