27 января 2021

Як попередити розвиток плоскостопості у дитини?

Як попередити розвиток плоскостопості у дитини? Під плоскостопістю розуміють серйозне відхилення в стані стопи, яке представлене викривленням склепінь стоп. Дорослі ставляться до такої проблеми не надто серйозно. Але даремно. Так як воно призводить до досить сильних больових відчуттів не тільки в стопі, а й гомілці і стегні людини. Також люди з плоскостопістю часто страждають від болю в хребті або попереку.

У ранньому віці боротися з плоскостопістю допоможе ортопедичне взуття, яке краще купувати у спеціалізованих магазинах, на кшталт http://ortocomfort.com.ua/. Якщо своєчасно зайнятися лікуванням, а також проводити діагностику, то лікування плоскостопості не викличе труднощів і зусиль.

Види плоскостопості

У стопі людини присутні два типи склепінь: поздовжні і поперечні. Як наслідок зустрічаються два види плоскостопості, але і бувають комбіновані варіанти. Згідно зі статистикою найбільш популярне — поперечне. Плоскостопість буває як придбана, так і спадкова, т.е вроджена. У другому випадку лікування слід проводити з самого народження малюка.

А набутий варіант хвороби чітко виявляється приблизно в три роки. До цього віку ніжки немовляти самі по собі трохи сплощені. Але бувають випадки, коли плоскостопість видно ще в більш ранньому віці. Чітко видна хвороба до віку дев’яти місяців, коли дитина починає пробувати ходити. У міру дорослішання плоскостопість проглядається більш яскраво.

Профілактика

Всі знають, що будь-яке захворювання легше попередити, ніж потім займатися його лікуванням. Це твердження відноситься і до плоскостопості в повній мірі. Профілактичні процедури слід проводити з дитинства. З народження маляті потрібно робити масаж, а також стежити за різноманітністю харчування і побільше гуляти на свіжому повітрі. Найперші кроки малюк повинен робити вже в ортопедичному взутті. При його виробництві повинні використовуватися лише натуральні матеріали. Підошва повинна бути гнучкою, а задник чітко фіксувати ніжку. Таке взуття зробить перші кроки малюка легкими і радісними.

Для більшої зручності можна придбати ортопедичні устілки. Вони виготовляються по гіпсовим зліпком дитячої ніжки. При їх виготовленні використовують нешкідливий натуральний матеріал, але використовувати більше двох років їх не можна. Топовое казино с дающими слотами pinups-bet.ru работает 24/7.

Застосування устілок

За рекомендацією лікаря устілки можуть бути піддані корекції. Тільки лікар при постійному спостереженні може вносити коригування та поправки. Купувати ортопедичне взуття варто тільки після відвідин лікаря, коли він надасть рекомендації для лікування. Ортопедичні устілки виготовляються з можливістю змінювати область перекатів.

Щоб зберегти ноги в хорошому стані слід дбати про якість взуття з раннього дитинства. Тут не варто економити.