14 апреля 2021

Безпружинні ортопедичні матраци: особливості вибору

Безпружинні ортопедичні матраци: особливості вибору MatrasLux — інтернет-магазин (http://www.matraslux.com.ua/shop-index.html), який пропонує кожному жителю України замовити недорогі та якісні матраци. В каталозі зібрано величезний асортимент якісних матраців, виготовлених без використання пружин. Завдяки залученню інноваційної технології виробництва вдалося замінити звичні пружини, без втрати якості і експлуатаційної досконалості. На практиці можна спостерігати 2 випадки подібної заміни: якимось одним матеріалом (моноблок), або ж декількома (багатошарова структура).

Замовити та оплатити матраци можна все в пару кліків. Досить просто підібрати найбільш підходящу для себе модель і правильно вказати необхідний розмір. З ними здоровий і міцний сон стане щоденною реальністю, а не недосяжною мрією. А що таке хороший сон для людини? Це можливість прокинутися бадьорим і відпочив з самого ранку, забути про болі в попереку і суглобах, не відчувати головного болю і сонливості, який не пропадає протягом всього дня. Асортимент продукції, представленої на сайті, дозволяє купити недорогі моделі або ж замовити вироби «преміум» класу.

Матрац безпружинний: купити чи ні?

Звичайно ж асортимент спеціалізованих інтернет-магазинів — величезний. У будь-якому іншому Вам запропонують купити ортопедичний матрац, відгуки якого будуть запевнять Вас в неймовірній якості, але навіть це не віднімає того, що MatrasLux — один з перевірених ресурсів, який, крім якісного товару, готовий запропонувати і не менш вигідну доставку всім, хто проживає в таких містах України як: Донецьк, Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Суми і Полтава. Отримання детальної інформації про бонуси, акції та вигідні пропозиції співпраці надає офіційний сайт. Будь-які незрозумілості можна уточнити у консультанта.

Безпружинні ортопедичні матраци виготовлені з використанням:

Штучного латексу, і ряду матеріалів синтетичного походження: поролону і пінополіуретану. Дану сировинну базу відрізняє доступна ціна, середні показники по жорсткості, і високі ортопедичні показники.

«Койри» (ще називають кокосове волокно): забезпечує виняткову жорсткість. Найчастіше використовується з латексом. Володіє підвищеною стійкістю до дії різних запахів, а значить, з часом матрац не стане погано пахнути.

Натурального латексу (передового із запам’ятовування людського контуру): дозволяє створювати продукцію різної жорсткості: від самих м’яких до досить пружних. Цей наповнювач досить дорогий, призначений для виробництва безпружинних матраців елітного класу.

Матеріалів, запатентованих виробниками. Застосовуються в 2-х видах: струттофайбер і Memory Foam. Причому вид — втілення з’єднання синтетичних і натуральних волокон. Другий приймає людські контури лежачого практично відразу, що гарантує йому максимальний комфорт, а заодно, повністю знімає тиск на м’які тканини.

Чим хороші недорогі безпружинні матраци?

Головна перевага — абсолютна безшумність. Унікальна здатність «запам’ятовування» положення тіла гарантує якісно новий рівень комфорту. Недоліком безпружинних матраців є тільки їх ціна. Однак, вона цілком виправдовується наданням неймовірного комфорту і забезпеченням міцного і здорового сну.

Не забувайте: даний моделі мають обмеженням по вазі: на одне спальне місце допускається не більше 100 кг.