|

Нагієв зіграє чоловіка, який помстився авіадиспетчерам за загибель сім’ї

Нагієв зіграє чоловіка, який помстився авіадиспетчерам за загибель сім'ї Російський режисер Сарік Андреасян зніме фільм про Віталія Калоєва, який втратив в результаті авіакатастрофи над Боденським озером 1 липня 2002 сім’ю і згодом був визнаний судом в Швейцарії винним у вбивстві причетного до трагедії авіадиспетчера. Відповідний проект Андреасян представив на захисті авторських проектів, що претендують на отримання фінансової підтримки з боку Міністерства культури РФ, повідомляє http://today.kz/.

«Це кіно про те, що батьки не повинні ховати своїх дітей. Життя, воно безцінне. Я б хотів робити кіно як батько, я дуже добре знаю, що таке любов до сім’ї. Віддати шану цій людині, цій історії…» — сказав Андреасян і додав, що це «кіно про самотність і втрату».

За його словами, Калоєв ознайомився зі сценарієм стрічки і «дав своє благословення». Виконавець головної ролі вже затверджений — їм стане актор Дмитро Нагієв, який, як підкреслив режисер, спеціально для цього фільму «відростить бороду і схудне».

«Я довго шукав артиста, багато працював з Нагієвим. Він приголомшливий драматичний артист і ця роль — виклик для нього», — сказав Андреасян. Зйомки стрічки пройдуть в лютому-березні наступного року. Готовий фільм буде до осені 2017 року. Режисер вважає, що у картини буде велика фестивальна доля.

Літак авіакомпанії «Башкирські авіалінії» в 2002 році з вини диспетчера зіткнувся в небі з вантажним Boeing компанії DHL. У числі жертв були діти і дружина Віталія Калоєва. Сам він, згідно з вердиктом суду в Швейцарії, в 2004 році вбив авіадиспетчера датчанина Петера Нільсена, який вважається головним винуватцем катастрофи, що забрала життя 71 людини, в тому числі 52 дітей.

У жовтні 2005 року Калоєв був визнаний винним у вбивстві і засуджений до восьми років ув’язнення, в листопаді 2007 року рішенням суду був звільнений за зразкову поведінку після відбуття частини строку.