|

Як правильно підібрати дитяче взуття?

У разі якщо вашому малюку необхідно придбати взуття, постає питання як це зробити правильно? На перший погляд може здатися досить просто — необхідно всього лише знайти інтернет магазин, який займається продажем дитячого взуття і вибрати потрібний варіант. Такий метод може спричинити за собою різні ускладнення здоров’я дитини. Ускладнення можуть виникнути з суглобами, так як дитячі суглоби недостатньо міцні.

Тому не рекомендується звертати увагу тільки на зовнішній вигляд взуття і робити покупки слід тільки в перевірених магазинах, які пропонують якісну продукцію. До таких належить інтернет магазин INTERTOP, де представлений широкий асортимент надійного і безпечного взуття для хлопчиків та дівчаток.

Як підібрати дитяче взуття?

Насамперед необхідно звертати увагу на матеріал, з якого виготовлено взуття. Найкраще зупинятися на варіантах, виготовлених з натуральних матеріалів, таких як шкіра або замша. Також непогані варіанти можна вибрати з набуко, або текстилю. Всі ці матеріали гарантують доступ повітря до ніжки їх власника, і забезпечать швидке випаровування вологи. Також всі ці матеріали відрізняються особливою м’якістю, що надає максимальний комфорт в їх експлуатації.

https://intertop.ua/catalog/detskaya_obuv/rider_14/

У разі необхідності економії коштів, можна зупинитися на моделях, які зовні виготовлені зі штучної шкіри, однак всередині вони повинні бути з натуральної шкіри, хутра або з овчини. Допускається також використання сучасних високоякісних матеріалів, які застосовуються в термо-взутті. Крім матеріалу при виборі дитячого взуття для дітей слід приділяти увагу таким моментам:

слід звертати увагу на те, щоб задник взуття був щільним. Тільки щільний задник здатний міцно утримувати дитячу п’яту, не допускаючи ковзання, а також викривлення в сторону. Також краще всього щоб він був цілісним і мав закруглений верх;
наступним критерієм, на який слід звернути увагу, є його гнучкість. Лише гнучке взуття може бути по-справжньому комфортним. Так як діти зазвичай люблять бігати, стрибати, грати в різні ігри, необхідно звертати увагу на те, щоб взуття було не слизьким, щоб дитина не послизнулася;
взуття з каблуком від трьох до п’яти міліметрів забезпечить правильне формування ходи;
застібка на взутті повинна бути такою, щоб щільно фіксувала взуття на нозі. Найефективнішою вважається застібка-липучка.

Ви з легкістю можете купити взуття для хлопчика, дотримуючись усіх вищевказаних критерій в інтернет магазині INTERTOP, де представлено широкий вибір практичного, якісного, стильного і зручного взуття, придбати яке ви можете з доставкою по всій Україні.

Статьи по теме