|

Як правильно вибрати кальян на подарунок

Як правильно вибрати кальян на подарунок Рано чи пізно перед любителями кальяну стає необхідність підбору відповідного засобу. Він може купуватися для особистого користування, або ж в якості гарного подарунка для близької людини або партнера. Вибирати щось для себе набагато простіше, адже людина точно знає весь набір необхідних параметрів. Що стосується подарунка, то тут слід враховувати безліч чинників. В іншому випадку можна опинитись в незручній ситуації, що небажано. Сучасний ринок надає покупцю буквально величезний вибір різноманітних кальянів. Бувають як класичні моделі, так і на сто відсотків унікальні або ексклюзивні зразки.

Найкраще розділяти всі наявні кальяни за конструктивною ознакою. Розрізняють традиційні (єгипетські або турецькі) і сучасні (німецькі, американські і т.д.). Якщо говорити про класичні моделі, то найбільшою популярністю користується продукція єгипетської компанії (Khalil Mamoon). Так, вони вже відмовилися від багатьох стародавніх технологій і матеріалів, але все одно намагаються зберегти багато автентичні деталі. Сучасні ж моделі намагаються наслідувати класичні, про більш якісному і акуратному, зовнішньому вигляді. При виробництві використовуються виключно передові технології, забезпечуючи якісно новий рівень куріння. Все в них заточене під максимальну зручність для користувача.

Вибираючи сучасний кальян, можна звернути увагу на німецьку фірму Amy, продукцію якої можна відвідавши интернет-магазин amystore.

Якщо ви вирішили придбати:

Бюджетний сегмент, Вам підійде AMY 651 Vega
Класичний сегмент, ціна-якість, то можна розглянути моделі AMY 050 Little Stаrfoх і Amy 039 Aero-X
Преміальний сегмент, то абсолютно точно варто звернути увагу на лінійку AMY 400 Shutter
Ексклюзивний і неординарний кальян, то моделі Amy Deluxe AMIR’S 102 TR і Amy Deluxe AMIR’S 202 TR будуть вам до смаку.

Не секрет, що туристи завжди намагаються привезти з далеких країн якийсь пам’ятний сувенір. Хорошим варіантом для східних країн можна вважати кальян. Це дозволить доторкнутися до чарівної і загадкової культури, привізши її частинку з собою. При покупці треба обов’язково звернути увагу на наступні нюанси:

Шахта повинна бути виготовлена з латуні, але може підійти і нержавіюча сталь.
Уваги заслуговує і колба, її поверхня повинна знаходиться в ідеальному стані. В іншому разі пристрій дуже швидко прийде в повну або часткову непридатність.

Рекомендується віддавати перевагу виключно чашам з глини. Вони ідеально підходять для виконання своїх прямих функцій. Крім того, подібні деталі дуже прості в щоденному використанні. Блюдце повинно бути оснащене стінками достатньої висоти. Деякі кальяни з класичним конструктивом взагалі продаються без блюдця. Найнадійнішими вважаються різьбові з’єднання. Вони дозволяють забезпечити надійність і довговічність кальяну в цілому.

Статьи по теме