|

Попит на нерухомість у передмісті Києва стабільно зростає

Попит на нерухомість у передмісті Києва стабільно зростає Незважаючи на ринкові коливання, середньорічні показники попиту на первинну нерухомість в столичному передмісті свідчать про стабільне зростання зацікавленості українців до придбання такого житла.

«У лютому минулого року відзначалося помітне падіння інтересу до нерухомості, в цьому ж році ситуація інша. Показники попиту дійсно знизилися, але не настільки суттєво. А загальна динаміка по відношенню до аналогічного періоду минулого року характеризується як позитивна», – наголошують фахівці на ринку нерухомості.

Згідно висновків експертів, в порівнянні з лютим минулого року інтерес до нерухомості в Києві знизився на 3,8%, тоді як у передмісті зростання склало 27,4%.

За їх словами, дана тенденція перевищила очікування ринку, сформовані на підставі негативного досвіду попередніх спостережень. В цілому спостереження протягом останнього року вселяють оптимізм тим учасникам ринку, які сконцентровані на будівництві об’єктів житлової нерухомості саме за межами української столиці.

“За останні 12 місяців темпи приросту інтересу до нерухомості в Києві стали від’ємними. У той же час в столичному передмісті інтерес до нерухомості зростає в середньому на 2% в місяць», – резюмували дослідження експерти. Для прикладу, можна звернути увагу на такі проекти як blagorod.ua, де пропонують сучасне житло у районі з розвиненою інфраструктурою.

Нагадаємо, раніше ми вже писала про те, що протягом січня 2017 року на ринку нерухомості Київської області заявили про себе відразу 6 нових РК: два в Бучі і по одному в Ірпені, Новосілках, Борисполі та Софіївській Борщагівці. У той же час, інтерес покупців до нерухомості в січні і в Києві, і в передмісті, зріс.

Статьи по теме