20 июля 2024

Що продається в секс-шопах?

Що продається в секс-шопах? Сучасний темп життя залишає жителям столиці все менше часу на повноцінний відпочинок і задоволення. Насолодитися сексом і швидко отримати яскравий оргазм допоможуть інтим іграшки з секс шопу.

Інтим товари для жінок

Найбільшою популярністю в магазинах для дорослих в Києві користуються жіночі фалоімітатори і вібратори. Недорогі іграшки прості в застосуванні, довговічні і легко миються.
Силіконові, гумові, гелеві та латексні пеніси сексуально виглядають і збуджують тільки одним своїм виглядом. Для особливих цінительок розроблені фалоси з реалістичного матеріалу, який на дотик не відрізняється від справжньої.
З мошонкою і яєчками, рельєфно промальованим малюнком, різними насічками і пухирцями, можливістю сім’явиверження і фрікцій — будь-яка спокусниця знайде для себе підходящого інтимного друга.

Другими за популярністю серед жіночих секс іграшок є стимулятори для клітора. Вібратори-метелики, пульсуючі кулі й навіть суперсучасний вуманайзер, засмоктує за допомогою вакууму — асортимент комплектуючих вражає.
Для сміливих дам секс шопи пропонують і різноманітні інтим пристосування для анального сексу. Кульки і пробки (рос. анальные пробки) допоможуть підготувати м’язи заднього проходу до проникнення, а повноцінний анальний вібратор зможе довести до найяскравішого в житті оргазму.
Потай кожна жінка мріє і про подвійне проникнення. Подвійні дилдо і страпони — найкращі помічники для сміливих експериментів.

Секс іграшки для чоловіків і спільного задоволення

Для сильної статі інтим бутики пропонують широкий вибір мастурбаторів: від найменших у вигляді ліхтарика до максимально реалістичних в формі торса. Вставка таких іграшок щільно охоплює член і збуджує нервові закінчення за допомогою спеціальних насічок або вібруючих елементів.

Багато аксесуари для заняття любов’ю призначені для задоволення обох партнерів. Насадки на член зі стимуляцією чоловічої мошонки і клітора партнерки, страпони на трусиках з розрізом, що дозволяють мінятися ролями, анальні пробки і кульки — далеко не повний список.

Якщо Ви давно хочете урізноманітнити Вашу інтимне життя, зверніть увагу на БДСМ аксесуари і костюми для рольових ігор. І нехай Ваш секс завжди буде захоплюючим і не нудним!