15 апреля 2021

Як знайти хороший діагностичний центр?

Діагностика — це процедура дуже важлива і потрібна не тільки для людей, що мають серйозні гострі або хронічні захворювання, а й для абсолютно здорових. Саме якісна діагностика дозволяє відстежувати динаміку захворювання. З її допомогою також можна своєчасно виявити ознаки зародження і розвитку небезпечних захворювань, виліковних тільки на ранніх стадіях. Тому важливо проводити діагностику не менше ніж 1 раз на рік. Особливо ця тема стала актуальною в теперішній час, коли в усьому світі бушує пандемій невідомого досі вірусу і кожен похід в лікарню чи поліклініку де є скупчення людей несе потенційну загрозу підхопити ту заразу. Тому можна спостерігати все більший попит на послуги приватних діагностичних центрів, які на високому рівні і при дотриманні всіх стандартів безпеки роблять необхідні тести і аналізи.

Нерідко люди нехтують такою порадою фахівців. Відбувається це з абсолютно різних причин. Одна з найпоширеніших — це дорожнеча діагностичних процедур. Але важливо розуміти, що вартість може сильно відрізнятися в різних центрах і поліклініках, тому завжди можна знайти якийсь прийнятний варіант. Тим більше що є діагностичні центри, що пропонують деякі послуги дешевше ніж в державних поліклініка, просто їх потрібно знайти, що досить непросто в величезному місті.

Друга за популярністю причина відмови від регулярної діагностики — це відсутність інформації. Далеко не кожен діагностичний центр або кабінет займається активною рекламою. Крім того, існує величезна кількість діагностичних процедур. І дуже рідко всі можливі процедури проводить один центр. Як правило, заклади вузькоспеціалізовані. Звернувшись в один центр, в другий, третій і не знайшовши потрібної послуги, клієнт впадає у відчай і перестає шукати далі. Та й досить проблемно об’їжджати місто в пошуках клінік, а сайти далеко не завжди розташовуються на перших сторінках пошукової видачі.

Сервіс https://polyclinica.net/ — швидкий і зручний пошук діагностичного центру.

Сайт polyclinica.net — це унікальний сервіс, який зібрав найважливішу інформацію про діагностичних центрах в Україні. Щоб знайти для себе необхідний варіант, тепер зовсім не обов’язково переривати простори інтернету, переглядати рекламні проспекти і намагатися щось розшукати через знайомих. Досить кількох кліків, щоб вибрати варіант, який підходить за певними критеріями.

Параметри пошуку діагностичного центру

  • Розташування. Можна вести підбір по місту чи району.
  • Вид діагностичної процедури. На сайті в формі пошуку вказані процедури. Напроти них потрібно для вибору поставити позначку.
  • Ціна. Дуже зручно для тих, хто не хоче переплачувати за процедуру або ж просто зорієнтуватися в середній ринковій вартості процедури.

Які відомості можна дізнатися про діагностичні центри?

  • Місцезнаходження і точну адресу. Відразу ж можна швидко скласти і схему проїзду, адже пошук прив’язаний до карти. Також в картці кожного діагностичного центру відвідувачеві сайту пропонується переглянути положення закладу на карті.
  • Номер телефону.
  • Порядок прийому пацієнтів (по запису або без, з виїздом на будинок чи ні).
  • Графік роботи. Різновиди проведеної діагностики.
  • Актуальну ціну на послуги центру. Причому можна подивитися, скільки коштує конкретна послуга, а також поцікавитися іншими розцінками, переглянувши весь прайс-лист в картці кожного діагностичного центру.