2 декабря 2023

Як вибрати планшет

Як вибрати планшет Порадити, який недорогий і якісний планшет вибрати, може консультант магазину, де ви розраховуєте зробити покупку, однак, не буде зайвим перш ознайомитися з основними критеріями вибору. Покладатися повністю на думку консультанта не варто — він може бути мотивований на продаж стокового товару і в такому випадку порадить зовсім не те, що вам потрібно.

Основні критерії вибору планшета

При виборі відповідного гаджета слід звертати увагу на наступні параметри:

Операційна система. Якщо клієнт ставить запитання «Які планшети якісні?», продавець веде його до вітрини з продукцією Apple. Безсумнівно, операційна система від Apple працює швидше і стабільніше інших, однак, в той же час вона значно складніше: чи зможе розібратися починаючий користувач з передачею даних через iTunes і взагалі самостійно активувати гаджет — велике питання. У той же час операційна система Android не має таких складнощів, тому й встановлюється на пристрої марок Acer, Asus, Samsung.

Наявність слота під сім-карту. Цей критерій виключно важливий — якщо планшет позбавлений слота, користувач виявляється фактично прив’язаним до роутера. Тому планшети з підтримкою 3G розходяться значно швидше, хоч і вартість їх вище.
Наявність камери. Більшість планшетів оснащено двома камерами — фронтальною для розмов по Skype і відеодзвінків і задньої для фотографій. Однак деякі моделі ряду виробників (наприклад, Acer) позбавлені однієї з них. Не варто забувати про такі дрібниці — вирішуючи, який планшет купити, можна втратити важливі деталі, але і відмовлятися від гідного варіанту через камери не потрібно — для планшета це функція другорядна, тому на гарні знімки можна не розраховувати.

Діагональ екрану. Два найпопулярніших розміру екрану планшета — 7 і 10 дюймів. Рідше зустрічаються 8-дюймові планшети.

Фундаментальний фактор, який зумовлює відмінність, полягає в тому, що Ios — операційна система з закритим системним кодом, а, отже, зламати або перевстановити її дуже складно. У той же час iOS надійно захищена від будь-якого роду вірусів і відрізняється високою стабільністю. Операційна система Android більш універсальна — вона легко копіюється, встановлювати заново. Програми для Android можна передавати у вигляді інсталяційних пакетів, тоді як на iOS для завантаження програми доводиться вирушати в магазин AppStore.

До числа переваг Android варто віднести:

Підтримку Flash. Через те, що планшетники Apple не підтримують flash-елементи, їх власники позбавлені можливості користуватися улюбленими додатками Вконтакте або «Однокласники».

Розширення пам’яті. Планшети на Android мають слот під флешку, на відміну від апаратів Apple.
Асортимент. На операційній системі Android працюють всі новинки планшетів 2015 року.

Переваги iOS наступні:

Мінімум браку. Планшети від Apple славні тим, що не перегріваються і не зависають, як би активно їх не використовувати.
Економна витрата заряду. Під систему підбирається вся апаратна начинка, тому витрата батареї оптимізована.
Софт. У магазині App Store можна знайти не тільки розважальні програми та ігри, але й програми, корисні для роботи.

Як підсумок, апарати на iOS рекомендуються досвідчених користувачів гаджетів, які готові витрачатися на свій планшет (гроші будуть витрачатися не тільки на платні програми, але і на аксесуари, які теж мають вражаючу вартість).

Також заслуговують на увагу планшет на Windows 7 в ek.ua, які підійдуть тим, хто добре знайомий з цією ОС.

Більшість людей використовує планшет не тільки для того, щоб подивитись пошту або перевірити повідомлення в соціальних мережах, а в тому числі і для більш важких операцій, наприклад, для перегляду фільмів онлайн. Щоб реально можна було використовувати всі можливості гаджета, необхідний високошвидкісний інтернет 4G, який гарантує з’єднання зі швидкістю до 1 Гбіт в секунду для нерухомих пристроїв. Для порівняння середня швидкість 3G — всього 2 Мбіт в секунду. Модулям 4G оснащуються всі новинки планшетів, тому питання «який планшет з 3G краще» вже не актуальний.