20 июля 2024

Львів – величне місто, яке варто відвідати кожному українцю

Львів – величне місто, яке варто відвідати кожному українцю Львів є найбільшим містом в Західній Україні, який багато століть поспіль залишався науковим, культурним і національним центром. На самому початку свого існування, Львів був центром Галицько-Волинської держави. На початку 20-го століття — столицею ЗУНР. Пізніше Львів відійшов до Польщі і став центром однойменного воєводства. Під час Другої світової війни, Львів був захоплений радянською армією, а трохи пізніше — німецькою. До кінця війни, місто знову перейшло під управління СРСР. У 1991 році — після утворення незалежних держав, які вийшли з Радянського Союзу, Львів став обласним центром однойменної області в складі України.

Сучасний Львів, це географічний, культурний, економічний обласний центр, де з’єднуються древні традиції, сучасні технології та своєрідна культура, пронесена через століття.

Гостів міста чекають привітливий персонал готелів та інших місць для проживання, також у Львові є багато пропозицій щодо здачі житла від приватних осіб. Шукати де зупинитись у Львові зручно використовуючи сервіс http://hotels24.ua/Хостелы-Львова/.

Якщо ви будете у Львові, то обов’язково відвідайте Ратушу, з якою можна подивитися дивовижні пейзажі всього міста. Сьогодні, ратуша являє собою 4-х поверховий будинок, який має внутрішні дворики. Так само є велика вежа, на якій встановлено один з найстаріших в Україні годинників, механізм яких був виготовлений у Відні, ще 160 років тому.

Прогулюючись по Львову, обов’язково спробуйте пиво «Львівське», яке випускається ще з 1715 року. Навіть сьогодні, рецепт по якому варять пиво, практично не змінився за свою 300 річну історію.

Обов’язково відвідайте замкову гору, з якої відкривається неймовірний вид на все місто. Сама гора була штучно насипана, коли місто було в польському управлінні. Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 413 метрів над рівнем моря. Також на замковій горі можна знайти залишки кам’яного замку, який захищав місто багато століть тому.

Ви любите шоколад, тоді Львів саме те місто, куди потрібно поїхати! Історія шоколаду у Львові починається ще з Середньовіччя. Ще з часів 19-го сторіччя, львівський шоколад продавався у всій Європі. У самому місті є безліч кафе, де ви можете затишно провести час, випити чашку гарячої і ароматної кави і з’їсти найсмачніший шоколад.

Ну і звичайно ж, ви не повинні пропустити кам’яних Львів — символів міста. Леви в місті досить різноманітні, є і крилаті леви і навіть з двома тулубами. У місті знаходиться більше 20 скульптур левів, які, безсумнівно, є прикрасами міста.

Обов’язково приїжджайте до Львова на екскурсію, вас зустрінуть радісні і привітні люди, а саме місто подарує безліч позитивних емоцій.