25 июля 2024

Мікрокредитування дозволяє досить швидко і легко отримати гроші

Мікрокредитування Мікрокредитування — це галузь, що займається оформленням малих кредитів в онлайн режимі, незамінна зокрема, для незабезпечених або громадян середнього достатку. В основному ця категорія людей не може взяти гроші в кредит у банку через серйозні умови, виконати які не всім під силу.

Сьогодні мікрокредитування широко застосовується по всій території України. Це дозволяє людям взяти в борг незначну суму грошових коштів до отримання своєї зарплати або, якщо в терміновому порядку необхідно віддати заборгованість, або ж щось придбати.

Компанія Швидкі гроші (http://sgroshi.com.ua/) – мікрокредітор, який активно займається своїм розвитком. На даний час на території України відкрито декілька десятків відділень і це далеко не межа, в планах великі перспективи розвитку організації та відкриття нових відділень. Організація робить все, щоб надавати сервіс позики з комфортом у всіх областях України.

Мікрокредити невигідні для звичайних банків, їм цікаво займатися великими кредитами, а мінімальним видом кредитів займаються відповідні організації, до одних з таких відноситься компанія Швидкі гроші.

Тільки в «Швидкі гроші» можна отримати кредит до 3 000 гривень навіть на кілька днів. Плата за користування становить 2 %. Цей вид кредиту зручний тим, що його можна взяти на встановлений строк та необмежену кількість разів продовжувати.

Основний принцип роботи компанії полягає в наступному:

Здійснює свою роботу швидко. При першому зверненні видача грошей займе 20 хвилин, оскільки менеджер повинен заповнити заявку. При вторинному зверненні, процедура займе 5 хвилин.

Принцип роботи досить простий. Щоб взяти кредит готівкою, необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, а ще постійний дохід.

Гроші видаються без застави та поручителів.

Надання якісного сервісу. Весь робочий персонал пройшов серйозну підготовку в компанії.

Зручність — найголовніше гідність. Заплатити за кредит не складе ніяких труднощів, точно також як і взяти його.

Для клієнтів пропонується кілька варіантів погашення кредиту.