21 июля 2024

Як заощадити на обслуговуванні басейну?

Як заощадити на обслуговуванні басейну? Мати можливість поплавати в будь-який момент часу або навіть позасмагати, лежачи на надувному матраці, привертає дуже багатьох. Але проблема в тому, що утримання власного басейну вимагає пристойних витрат — крім грошей, які будуть потрібні на підтримку працездатності його комунікацій, необхідно врахувати витрати і на воду. Якщо в басейнах закритого типу сміття у воді практично не з’являється, то відкриті чаші від листя, пилу та іншого осаду чистити потрібно постійно. Багато хто задається питанням — чи є можливість скоротити ці витрати?

Як прибирати відкладення на дні басейну?

Якщо система фільтрації може забезпечити очищення води, то з нальотом мула і інших осаджень, що скупчуються на всіх поверхнях, що знаходяться під водою, вона не в змозі. Саме тому, щоб провести чистку, раніше доводилося повністю міняти всю рідину. При будь-якому розмірі ємності назвати таку операцію дешевою не можна. Але є набагато більш прийнятна альтернатива, для реалізації якої необхідно придбати підводний пилосос для басейну. Орієнтуючись на площу, яка потребує обробки поверхні, можна зупинити свій вибір на ручній або автоматичній моделі.

Ручні пилососи

Принцип роботи такого пристрою мало чим відрізняється від функціонування побутового портативного пилососа. Відразу варто мати на увазі, що точка підключення до електромережі для роботи такої моделі не потрібна — вона працює автономно від змінного акумулятора. За допомогою насоса та щітки-насадки можна якісно очистити від будь-якого осаду будь-які поверхні — при цьому кривизна елементів не має значення. Оскільки збираний осад накопичується в спеціальному резервуарі, після процедури його залишиться просто утилізувати.

Насоси автоматичного типу

Якщо басейн має досить великий об’єм, то має сенс придбати автоматичну модель. Переглянути які є насоси для басейну на Аквароліс. Участь людини в роботі такого обладнання мінімальна — фактично вся задача оператора полягає в тому, щоб покласти корпус пристрою у воду і натиснути кнопку «Пуск». Робота по очищенню повністю автоматизована, правда, при бажанні можна вибрати модель з можливістю управління за допомогою пульта — в цьому випадку також не доведеться затрачати серйозних фізичних зусиль. Кілька режимів налаштувань дають можливість регулювати виконувані насосом функції.