21 июля 2024

Квартира від забудовника – вибір більшості українців

Квартира від забудовника Значуща подія в житті практично кожного — це придбання нової квартири, в якій повинно бути комфортно жити всім членам сім’ї. Людина, вибираючи квартиру, зважує всі переваги і недоліки кожного з багатьох варіантів. Сьогодні, за статистикою, більше, ніж половина угод здійснюється на первинному ринку нерухомості. Чому ж покупка квартири від забудовника — це кращий вибір для більшості українців?

Якщо вам важлива розвинена інфраструктура при виборі квартири, то радимо звернути свою увагу на ЖК «Петровський квартал», який запропонує вам квартири з двориком, дитячими, спортивними майданчиками та магазинами — http://novbud.com.ua/.

Багато в чому рішення купити квартиру в новобудові пов’язано з більш низькими цінами на таку нерухомість. Підрахуйте — покупка квартири в новобудові на нульовому циклі дозволить вам заощадити приблизно 40% від вартості житла, а вигідні акції і привабливі пропозиції будівельних компаній дають додатково економію ще приблизно 10-15%. Це солідні суми, враховуючи сьогоднішні ціни на житло!

Наступний незаперечний плюс новобудов — це покращене планування квартири на відміну від старого фонду. Особливо старі вже хрущовки і подібні не можуть похвалитися хорошими плануваннями. У новобудовах же планувальні рішення максимально продумані. Сучасні житлові будинки будують з урахуванням вимог комфорту і зручності. Ви не побачите в новобудовах тісні кухні і маленькі балкони, вузькі коридори, маленькі кімнати. Планування квартир в сучасних новобудовах продумані сьогодні до дрібниць.

Новобудова — це добре упорядковані житлові райони, адже разом з висотками ростуть і дитячі сади, школи, розбивають сквери, будуються магазини. Придбавши квартиру в новобудові ви можете бути впевнені, що навколо вашого будинку буде хороша інфраструктура і все, що вам буде необхідно, буде в крокової доступності від квартири.

Ще одна важлива перевага первинного житла — це новизна квартир і юридична чистота угод. У новобудові ще ніхто не жив, і у квартири ще не було господарів. Ви будете першим, хто оформить права власності на квартиру від забудовника. Це означає, що юридична чистота угоди на 100% гарантована. До того ж, приємно отримати квартиру, в якій немає сторонніх запахів колишніх господарів і негативної аури.

І, нарешті, в житлових кварталах в новобудовах завжди однорідне соціальне середовище. Купуючи квартиру в новобудові, ви отримуєте і сусідів одного з вами достатку і соціального статусу. Ви зможете бути впевнені, що на одному майданчику з вами не будуть жити наркомани або неблагополучні сім’ї.

Новобудови сьогодні — це комфортно, сучасно і доступно, а в багатьох випадках і престижно.