25 июля 2024

Чим накрити дах лазні?

Улюблене місце, де можна одночасно зміцнити здоров’я, розважитися, попаритися і змити купу турбот разом із брудом, це лазня. Забудовники дуже трепетно ставляться до будівництва лазні, не менш серйозне звертають увагу на облаштування покрівлі, придумуючи рішення, які гарантують безпеку і надійність споруди, для прикладу, покрівельні ущільнювачі, переглянути які можна тут greu-vari.com.ua/master-flesh-krovelnyj-uplotnitel.

Як вибрати найкращий покрівельний матеріал для лазні
Будівництво лазні – це складний захід зі своїми труднощами. Архітектор докладає максимум зусиль на розробку проекту, щоб будівельники втілили задуми плану в життя, створили будівлю, де кожен вузол функціонує безвідмовно, не створює проблем власникам своєрідного об’єкту. Для такої споруди важливо вибрати добротний покрівельний матеріал. А це також важке завдання. На ринку величезний асортимент покрівель:

 • м’яких;
 • твердих;
 • рулонних;
 • листових.

При цьому всі продавці стверджують, що тільки його товар має:

 • безпекою;
 • якістю;
 • тривалий термін експлуатації.

Покупцеві належить гідно оцінити кожне покриття, щоб не помилитися і зробити правильний вибір. Хоча найкращим матеріалом на дах лазні буде той, на покупку якого є сума у гаманці.

За якими ознаками вибирають покрівельний матеріал для лазні
До магазину будматеріалів потрібно вирушати з чітким знанням, що підійде для покрівлі конкретної лазні. Покриття, це ж ціла система, яку покрівельники називають «покрівельним пирогом», де кожна ділянка має чіткий зв’язок з іншими, а від правильного збирання залежить термін служби, чи будуть протікання. Тому, щоб визначитися з покупкою, потрібно знати відповіді на запитання:

в якій погодній зоні знаходиться лазня, скільки опадів випадає в районі;
конструктивні особливості – тип покрівлі, нахил;
що збудовано на ділянці, можна порушити дизайн або варто придивитися до покриття інших будівель.
Лазня не той об’єкт, щоб зводити складну по конструкції покрівлю, в основному зупиняються на односхилим або двосхилим вигляді. Якщо в проекті закладені архітектурні вишукування, то договір має бути укладений з досвідченими покрівельниками, оскільки будь-який промах загрожує неприємними наслідками.

Увага! Жорсткий дах укладається на решетування. М’яка конструкція монтується на суцільні дощаті або фанерні споруди.

Вибирають вид покриття на лазню на підставі:

 • місця споруди, коли ця окрема будівля, можна спорудити двосхилим покрівлю, якщо лазня прибудована, виконують монтаж односхилий типу, з кутом нахилу не менше 450 і не більше 650;
 • площі будівлі, односхилий ≤ 12 м2≥ двосхилий;
 • кількості випадання опадів, при рясних снігопадах та дощових потоках, дах повинен бути з ухилом не менше 450, щоб лавини не накопичувалися на поверхні, а мимоволі скочувалися;
 • сили вітрів, у регіоні, де лютують бурани, покрівельний нахил не повинен перевищувати 400, інакше вітер скине покриття.